150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo!

Sıkça Sorulan Sorular

kitapakademi.com'da  Çocuklar için öykü, masal, şiir, roman ve etkinlik kitapları, sınavlara hazırlık kitapları, yardımcı kaynak kitpalar, Soru Bankaları ve Kültür Kitapları bulabilirsiniz.
Tüm siparişler hafta içi saat 14:00'e kadar verildiği takdirde o gün içinde kargoya teslim edilir. Bu saatlerden ileri saatlerde verilen siparişler ise bir sonraki iş gününde kargoya teslim edilir.
Kargo teslim süresi de gönderim yapılan adrese göre değişmektedir. (ortalama 1-3 iş günü)
Sitemizde tüm kitaplarımızda etiket fiyatı üzerinden belirli günlerde % 40'a varan indirimler ile hizmet vermektedir. Bu inidirm oranları marka ve kategori bazlı değişiklikler göstermektedir.
İnternet üzerinden kredi kartı, banka havalesi veya teslimatta kapıda ödeme seçeneklerimiz mevcuttur. Siparişi verirken tercihinizi belirtebilirsiniz.
Kargo ücreti her yere sabit 13,00 TL’dir. 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. ( Alımlarınızda ki desi bilgilerine göre kargo ücretlerinde değişikliler yaşanmaktadır!)
Satın almış olduğunuz kitaplar size gönderilmeden önce muhakkak kontrol edilir ve hasar almaması için de özel paket yapılarak kargoya verilir.
Yine de böyle bir durum ile veya eksik ürün ile karşılaşmanız halinde 0541 427 2110  numarasından ya da siparis@kitapakademi.com adresinden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.
Seçtiğiniz kitabın baskısı tükendiğinde bu uyarı çıkmaktadır. Bizimle telefon veya mail yoluyla iletişime geçmelisiniz. Ayrıca yeni baskılarla ilgili duyurularımız için kitapakademi.com’un sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Yükleniyor...